41. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio

Aktualności

Najważniejsze wydarzenie w sezonie 2023 przeszło do historii!

41. Mistrzostwa Tańca 2023 - Egurrola Dance Studio

Nasi tancerze przez 5 dni walczyli o zwycięstwo w ponad 130 kategoriach, a najlepsi z nich stanęli na najwyższym stopniu podium i otrzymali od Agustina Egurroli wymarzone puchary i medale!

To właśnie w dniach 16-20 czerwca wyłoniliśmy także nowych zwycięzców Egurrola Dance League w trakcie GALI FINAŁOWYCH, podczas których dowiedzieliśmy się, kto otrzymał tytuł NAJLEPSZEGO tancerza Egurrola Dance Studio w sezonie 2022/2023!

Mistrzostwa Egurrola Dance Studio to dla nas zawsze wyjątkowy czas. Już po raz 4. zaprosiliśmy Was do naszego nowego tanecznego miejsca – Centrum Sportu Raszyn, gdzie przez 5 dni królowała pasja, a wraz z nią nieskończona ilość wzruszeń.

Gdy co pół roku oficjalnie rozpoczynamy odliczanie do Mistrzostw Egurrola Dance Studio, atmosfera w każdej z naszych szkół tańca staje się naprawdę wyjątkowa.
Motywacja, chęć do pracy i pasja wszystkich zawodników wchodzi na zupełnie inny level. Zawsze powtarzamy, że to wydarzenie to święto tańca w Egurrola Dance Studio, a każda kolejna edycja utwierdza nas w tym przekonaniu.

41. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio

Przez 5 dni na jednym parkiecie podziwiamy tysiące tancerzy w każdym wieku. Są z nami maluszki, które rozpoczynają swoją przygodę z występami na scenie, bardziej doświadczeni tancerze, a także prawdziwi wyjadacze z naszych zespołów tanecznych, którzy na Mistrzostwach Egurrola Dance Studio czują się już jak w domu.

Każdy dzień to inna odsłona tańca, inny styl i inni zawodnicy. Wszystkie łączą jednak ogromne emocje i pasja, które sprawiają, że wciąż chcemy robić jeszcze więcej. Uwielbiamy ten czas i chociaż pracy podczas organizacji turnieju jest mnóstwo – nie zamienilibyśmy skali tego wydarzenia na żadną inną!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj