Trwa Egurrola Summer 2023

Aktualności

Bawimy się na najlepszym letnim obozie tanecznym w Falentach!

Letni obóz taneczny 2023 - Szkoła Tańca Egurrola

Letnie obozy taneczne to czas, w którym tancerze naszych zespołów rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu! To właśnie podczas EGURROLA SUMMER powstają pierwsze koncepcje choreografii, muzyki, a czasem nawet strojów!

Przez cały wyjazd nasze ekipy pod okiem profesjonalnych instruktorów tańca naprawdę ciężko pracują, a efekty możemy podziwiać ostatniego dnia podczas pokazów dla rodziców!

Wakacyjne wyjazdy ze szkoły tańca Egurrola Dance Studio to zdecydowanie nasz ulubiony okres w roku. Zawsze z uśmiechem na twarzy wracamy myślami do obozów. Każdy turnus to nie tylko maksymalna dawka tańca, ale także wiele zabawy i najpiękniejszych emocji. Wspomnienia, z jakimi wracają do domów nasi uczestnicy, są absolutnie wyjątkowe.

Egurrola Summer 2023 – Letnie obozy taneczne

W trakcie EGURROLA SUMMER już po raz trzeci odbywa się cykl turniejów EGURROLA SUMMER CUP!

Pierwszy etap to eliminacje solistów i duetów rozgrywane podczas wszystkich 6 turnusów naszych obozów. To tam wyłaniamy reprezentantów – najlepsi z najlepszych ponownie będą mieli możliwość zawalczenia we wrześniu o puchary i medale podczas WIELKIEGO FINAŁU w Blue City w Warszawie!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj