Adrianna Wieczorek

  • Zabawy z Tańcem i Muzyką
  • Dance Moms
  • Taniec Nowoczesny
  • Taniec i Gimnastyka
  • Taniec i Akrobatyka

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat. Początkowo rozwijała się w tańcu nowoczesnym i tańcu jazzowym, szkoląc się pod okiem wybitnych specjalistów. Taniec bardzo szybko stał się jej pasją i zaczęła odnosić pierwsze sukcesy w tej dziedzinie.

O instruktorze

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat. Początkowo rozwijała się w tańcu nowoczesnym i tańcu jazzowym, szkoląc się pod okiem wybitnych specjalistów. Taniec bardzo szybko stał się jej pasją i zaczęła odnosić pierwsze sukcesy w tej dziedzinie, a do najważniejszych z nich Ada zalicza tytuł Vice Mistrza Świata Federacji WADF w kat. miniformacje modern youth and adults. Od kilku lat zakochana jest w tańcach latynoamerykańskich i w tym kierunku obecnie się szkoli.

Jest wieloletnią tancerką Egurrola Dance Studio, a swoją wiedzą i doświadczeniem chce dzielić się z innymi. Podczas zajęć, oprócz przekazywanej wiedzy, stawia na pozytywną atmosferę na sali. Jest energiczną i otwartą osobą, dzięki czemu zaraża pasją młode pokolenia, a tancerze wychodzą z jej zajęć z ogromnymi uśmiechami.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj