Agata Leszczewicz

  • Jazz

Swoją taneczną przygodę rozpoczęła od tańca jazzowego, który z sukcesami trenowała. Była m.in. tancerką zespołu Imagine, wraz z którym zajęła wysokie 4. miejsce na Mistrzostwach Europy w kategorii formacje jazz. Uczyła się ponadto tańca klasycznego pod okiem Natalii Wojciechowskiej w Centrum Baletowym Neoclassica.

O instruktorze

Swoją taneczną przygodę rozpoczęła od tańca jazzowego, który z sukcesami trenowała. Była m.in. tancerką zespołu Imagine, wraz z którym zajęła wysokie 4. miejsce na Mistrzostwach Europy w kategorii formacje jazz. Uczyła się ponadto tańca klasycznego pod okiem Natalii Wojciechowskiej w Centrum Baletowym Neoclassica. Współpracowała również z absolwentką rosyjskiej szkoły baletowej w Sankt Petersburgu, Vaganova Ballet Academy, Zuzanną Kidziak. Szkoląc swój klasyczny warsztat zdobyła 3. miejsce w układzie solistycznym na Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych w Kołobrzegu.

Obecnie współpracuje z Pawłem Michno w utytułowanym zespole Jazz One. Jest tegoroczną absolwentką kursu instruktorskiego organizowanego przez Egurrola Dance Studio o specjalizacji jazzowej. Zajęcia podczas kursu pozwoliły jej usystematyzować wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii, metodyki prowadzenia zajęć w różnych grupach wiekowych i wielu innych dziedzinach, dzięki czemu jest doskonale przygotowana do dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi.

Agata wciąż stara się poszerzać swój warsztat u krajowych i zagranicznych choreografów, pamiętając o tym, że ciągły rozwój jest dla tancerza kluczowy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj