Aleksander Spych

  • Latino Solo

Tancerz, instruktor, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, na kierunku choreografia i techniki tańca. Aleksander jest posiadaczem najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”. Jako tancerz ma na swoim koncie wiele osiągnięć – jest m.in. Wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich w klasach, a także wielokrotnym mistrzem okręgu wielkopolskiego, finalistą Mistrzostw Polski w 10 tańcach.

O instruktorze

Tancerz, instruktor, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, na kierunku choreografia i techniki tańca.

Aleksander jest posiadaczem najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”. Jako tancerz ma na swoim koncie wiele osiągnięć – jest m.in. Wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich w klasach, a także wielokrotnym mistrzem okręgu wielkopolskiego, finalistą Mistrzostw Polski w 10 tańcach.

Obecnie prowadzi zajęcia taneczne w Egurrola Dance Studio, a jego umiejętności można podziwiać na największych scenach telewizyjnych i muzycznych w Polsce, na których występuje dzięki współpracy z Egurrola Dance Agency.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj