Aleksandra Buras

  • Taniec Nowoczesny
  • Disco Dance

Trener dziecięcego zespołu Fire Kids – aktualnych Mistrzów Polski i Świata federacji IDO z Egurrola Dance Studio Katowice. Ola z tańcem związana jest od ponad 20 lat. Pierwsze sukcesy zdobywała już w dzieciństwie, stając na najwyższych stopniach podium zarówno zawodów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

O instruktorze

Trener dziecięcego zespołu Fire Kids – aktualnych Mistrzów Polski i Świata federacji IDO z Egurrola Dance Studio Katowice.

Ola z tańcem związana jest od ponad 20 lat. Pierwsze sukcesy zdobywała już w dzieciństwie, stając na najwyższych stopniach podium zarówno zawodów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Na swoim koncie ma między innymi potrójne Mistrzostwo Polski Cheerleaders (w kategoriach: duet, mini formacja oraz formacja).

Od 2021 roku Ola jest trenerem jednego z najlepszych dziecięcych zespołów w Polsce – Fire Kids, który w minionym sezonie zadebiutował na parkiecie Mistrzostw Polski IDO, od razu zdobywając najwyższe noty i tytuł Mistrza Polski w aż 3 kategoriach. Swój sukces tancerki powtórzył zaledwie kilka miesięcy później. Podczas Mistrzostw Świata IDO w Czechach, Fire Kids jako pierwszy zespół disco dance w historii Egurrola Dance Studio trzykrotnie uplasował się na najwyższym stopniu podium areny międzynarodowej (Mistrzostwo Świata w kategoriach formacje, małe grupy oraz duety).

Podczas Uroczystej Gali Egurrola Dance Studio Ola otrzymała od Agustina Egurroli wyjątkowe wyróżnienia indywidualne: „Trener roku Egurrola Dance Studio Katowice” w 2022 r. oraz „Trener roku” i „Starszy Instruktor” w 2023 r.

Ola uwielbia pracę z dziećmi. Jest bardzo zaangażowana, a przy tym wymagająca i konsekwentna, co przekłada się na spektakularne wyniki jej podopiecznych. W prowadzone zajęcia wkłada zawsze całe serce i jest ukochaną panią dla swoich małych tancerzy.

Zespoły prowadzone przez Aleksandrę Buras

Disco Dance
Dzieci
Katowice
Nie
Fire Kids

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj