Aleksandra Kardasz

  • Hip Hop
  • Commercial

Trener zespołu Lucky Crew Kids. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku przedszkolnym od podstaw tańca towarzyskiego, później mażoretek, aż w końcu w wieku 12 lat odnalazła swoją pasję – hip hop oraz modern. Jest otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń i stale dba o swój rozwój, biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i obozach tanecznych.

O instruktorze

Trener zespołu Lucky Crew Kids. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku przedszkolnym od podstaw tańca towarzyskiego, później mażoretek, aż w końcu w wieku 12 lat odnalazła swoją pasję – hip hop oraz modern.

Jest otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń i stale dba o swój rozwój, biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i obozach tanecznych. Poza tym uwielbia scenę, a jako tancerka TV Project ma możliwość realizowania tej pasji uczestnicząc w największych polskich produkcjach telewizyjnych.

Zajęcia taneczne prowadzi od 15. roku życia. Uwielbia tworzyć choreografie i uczyć nich innych, a na każdym treningu daje z siebie nieopisaną ilość pozytywnej energii. Swoje zainteresowanie zdrowym trybem życia rozwija także na warszawskiej SGGW, gdzie studiuje na kierunku żywienie człowieka.

Zespoły prowadzone przez Aleksandrę Kardasz

Dzieci
Hip Hop
Nie
Warszawa – Praga-Płd.
Lucky Crew Kids

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj