Alicja Zwolińska

  • Disco Dance
  • Taniec Nowoczesny

Absolwentka Intesywnego Kursu Instruktorskiego Egurrola Dance Studio, tancerka seniorskiego zespołu Disco Sharks, a w przeszłości zespołu B-team Juniors. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat i od tamtej pory pokochała go całym sercem.

O instruktorze

Absolwentka Intesywnego Kursu Instruktorskiego Egurrola Dance Studio, tancerka seniorskiego zespołu Disco Sharks, a w przeszłości zespołu B-team Juniors. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat i od tamtej pory pokochała go całym sercem. Alicja ma na swoim koncie wiele sukcesów turniejowych. To m.in. medalistka Mistrzostw Polski IDO w kategorii mini formacje i finalistka wielu turniejów rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

Alicja nieustannie doszkala swoje umiejętności, uczęszczając na rozmaite warsztaty taneczne. Jest także studentką fizjoterapii na warszaskiej AWF. Chce dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem tanecznym oraz przekazywać swoją pasję do tańca innymi i dlatego właśnie postanowiła zostać instruktorką. Najważniejsze dla Alicji jest to, aby każdy kursant czerpał dużo radości z tańca oraz zdobywał coraz większą pewność siebie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj