Anastasiia Babenko

  • Disco Dance
  • Taniec Nowoczesny

Trener zespołu Disco Dream Juniors, utytułowana tancerka i instruktorka tańca. Anastasiia ma na swoim koncie wiele sukcesów turniejowych. Jest mistrzynią Ukrainy 2020 w kategorii „contemporary adult improv”. Znalazła się także w top 50 tancerzy w kategorii disco „all in black”.

O instruktorze

Trener zespołu Disco Dream Juniors, utytułowana tancerka i instruktorka tańca. Anastasiia ma na swoim koncie wiele sukcesów turniejowych. Jest mistrzynią Ukrainy 2020 w kategorii „contemporary adult improv”. Znalazła się także w top 50 tancerzy w kategorii disco „all in black”. W 2022 roku była nominowana do nagrody dla najlepszego tancerza w kategoriach „disco adults” i „contemporary adult improv”. Zajęła również 1. miejsce z własną choreografią w kategorii „Dance Show”.

Aby rozwijać umiejętności uczęszczała na warsztaty taneczne z rozmaitych stylów do światowej sławy tancerzy i choreografów, wśród których znalazły się takie nazwiska jak: Danny Baker, Darnell Alexander, Igor Tsishkevich, Julia Plyusnina, Charlotte Svartskaret, Roman Shabanov, Anastasiia Anikieieva, Anton Ovchinnikov, Ilona Gvozdeva, Djune, Alexander Gram, Maximus, Sergey Anikee, Zulu czy Mathilde Gilhet.

Pracowała jako trener gimnastyki, disco dance oraz contemporary. Tworzyła choreografie do występów solowych i grupowych dla innych tancerzy, a obecnie dzieli się z nimi swoją wiedzą podczas zajęć regularnych w Egurrola Dance Studio.

Zespoły prowadzone przez Anastasiię Babenko

Otwarty Casting
Disco Dance
Juniorzy
Łódź
Tak
Disco Dream Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj