Aneta Radomska

  • Disco Dance
  • Commercial

Trener zespołu juniorskiego B-Team Juniors. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając niecałe 4 lata. Przez 8 lat trenowała taniec towarzyski, w którym odnosiła swoje pierwsze dziecięce sukcesy. Aneta to wielokrotna finalistka i półfinalistka Mistrzostw Polski federacji IDO.

O instruktorze

Trener zespołu juniorskiego B-Team Juniors. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając niecałe 4 lata. Przez 8 lat trenowała taniec towarzyski, w którym odnosiła swoje pierwsze dziecięce sukcesy. Aneta to wielokrotna finalistka i półfinalistka Mistrzostw Polski federacji IDO oraz mistrzyni i wicemistrzyni województwa lubelskiego w tańcu Disco Dance i Hip Hop. Jest absolwentką prestiżowej szkoły sportowej Skolerne Oure Sport & Performance w Danii (kierunek Street Dance). Z wykształcenia Aneta jest magistrem pedagogiki, jest również Animatorem i Menedżerem Kultury o specjalizacji tanecznej i fotograficznej oraz dyplomowanym instruktorem tańca i fitnessu. Ukończyła kurs Trenera Przygotowania Motorycznego oraz Instruktora Stretchingu.
Była tancerką zespołu tanecznego V2, z którym zdobyła tytuł Mistrzów Polski oraz Mistrzów Europy federacji IDO w kategorii formacji Street Dance oraz uczestniczką pierwszego i drugiego sezonu Tv Project. Wielokrotnie występowała na scenie z Zawodową Grupą VOLT.

Do swoich większych doświadczeń scenicznych może zaliczyć m.in. występy na Międzynarodowym Dniu Tańca w Kopenhadze, Ceremonii Otwarcia UEFA EURO 2012, Ceremonii Otwarcia Mistrzostw Świata w siatkówce oraz występy z Zawodową Grupą VOLT, m.in. na festiwalu „Opole 2012”, show dla marki Sephora, wielki trening otwarty dla marki Adidas czy w programie „Taniec z gwiazdami”. Na swoim koncie ma również przygotowanie choreografii do pokazów mody firm takich jak: Gatta, Kinga, Ava, Mitex, Esotiq, Sesto&Senso itp.

Aneta jest instruktorem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Nawiązuje niesamowity kontakt ze swoimi kursantami niezależnie od ich wieku. Uwielbia zajęcia z dziećmi! Interesuje się psychologią, co pomaga jej zrozumieć ich potrzeby. Dzięki głowie pełnej pomysłów i umiejętności „wejścia w świat dziecka” jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających. Swoim ciepłym podejściem, otwartością i radością potrafi rozkochać w sobie nawet najbardziej wstydliwe jednostki. Uważa, że tańczyć potrafi każdy – wystarczy tylko dać mu trochę czasu na oswojenie się i uwierzenie we własne możliwości! Agustin Egurrola wielokrotnie przyznał jej tytuł „Instruktora Roku”.

Aneta jest tancerką potrafiącą odnaleźć się w każdej technice tańca. Uważa, że dobry tancerz to wszechstronny tancerz i taką ideologię stara się przekazać swoim kursantom. Ciągle szkoli się w różnorodnych stylach tańca, a wśród jej nauczycieli można wyróżnić takie osoby jak: Nika Kljun (commercial, high heels), Diana Matos (hip hop), Rob Rich (hip hop), London Dyer (hip hop), Julia Spiesser (modern,contemporary), Gabriel Francisco (hip hop), Jojo Diggs (house), Leah Totten (hip hop), Andye J (hip hop), Stephanie Nguyen (hip hop), Henry Link (hip hop), Buddha Stretch (hip hop), Nicklas Milling Pedersen (hip hop), Sofie Eriksen (hip hop, house), Fatima Cerqueira (taniec klasyczny), Wojciech Warszawski (taniec klasyczny), Luciano Di Natale (jazz), Madeleine Bjorlo (disco dance), Katarzyna Mieczkowska (jazz), Paweł Michno (jazz) i wielu innych.

Zespoły prowadzone przez Anetę Radomską

Otwarty Casting
Disco Dance
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Bródno
B-Team Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj