Anna Napiórkowska

  • Hip Hop
  • Taniec i Akrobatyka
  • Taniec i Gimnastyka

Absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego Egurrola Dance Studio, instruktorka Egurrola Dance Studio oraz tancerka zespołu hip hopowego Swagg 2. Ania od najmłodszych lat była aktywna fizycznie i uprawiała różne dyscypliny sportowe, a regularne treningi nauczyły ją systematyczności i cierpliwości w osiągnięciu celów.

O instruktorze

Absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego Egurrola Dance Studio, instruktorka Egurrola Dance Studio oraz tancerka zespołu hip hopowego Swagg 2.

Ania od najmłodszych lat była aktywna fizycznie i uprawiała różne dyscypliny sportowe, a regularne treningi nauczyły ją systematyczności i cierpliwości w osiągnięciu celów. Mając 10 lat zainteresowała się też tańcem, który powoli stawał się jej coraz większą pasją, a rozwijała ją właśnie w Egurrola Dance Studio. Należała do zespołu Konst Crew Juniors, z którym wielokrotnie osiągała sukcesy zarówno grupowe, jak i indywidualne na turniejach tańca Egurrola Dance Studio oraz zawodach ogólnopolskich. Obecnie kontynuuje swoją taneczną karierę w zespole Swagg 2, brała również udział w „In Between Art Project” Gabrieli Choroś, Julii Falkowskiej i Zuzanny Świderskiej.

Na przestrzeni lat rozwijała swoje umiejętności w zakresie różnych stylów, w tym disco dance i jazzu, ale to hip hop jest jej najbliższy.

Intensywne treningi, praca w zespole, udziały w licznych warsztatach oraz obserwacja doświadczonych tancerzy zainspirowały Anię do doskonalenia techniki i sztuki tańca. Efektem tych działań są jej udziały w licznych zawodach oraz projektach z obszaru tańca. Zdaniem Ani jednym z najciekawszych aspektów sztuki tańca jest improwizacja, która pozwala na poszukiwanie nowatorskich rozwiązań nadających kształt ostatecznej wizji scenicznej.

Taniec jest dla Ani formą uniwersalnej komunikacji, artystycznym sposobem wyrażania emocji. Doskonalenie techniki i rozwój kreatywności pozwalają jej osiągać postępy i czerpać radość z tego, co robi.

Jest otwarta, szczera oraz komunikatywna i lubi dzielić się z doświadczeniem z innymi, co gwarantuje świetną atmosferę na prowadzonych przez nią zajęciach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj