Ewa Korpak

  • Zabawy z Tańcem i Muzyką
  • Taniec Nowoczesny
  • Latino Solo

Swoją przygodę taneczną Ewa rozpoczęła w wieku 4 lat, trenując w szkołach tańca we Wrocławiu i Warszawie pod okiem najlepszych trenerów z całego świata. Na początku trenowała balet, jednak to taniec towarzyski skradł jej serce i w tym stylu podbijała parkiety nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Belgii, Holandii, Anglii i wielu innych krajach.

O instruktorze

Swoją przygodę taneczną Ewa rozpoczęła w wieku 4 lat, trenując w szkołach tańca we Wrocławiu i Warszawie pod okiem najlepszych trenerów z całego świata. Na początku trenowała balet, jednak to taniec towarzyski skradł jej serce i w tym stylu podbijała parkiety nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Belgii, Holandii, Anglii i wielu innych krajach. Miała okazję szkolić się u najlepszych trenerów na świecie, między innymi: Bryana Watsona, Hansa Galke, Sergeya Surkowa, Alexeya Silde, Kristyny Moshenskey, Anny Melnikovej, Nino Langelli czy Pettera Stokkebroe.

Posiada certyfikat trenerki tańca, który uzyskała na Akademii Sportowej w Warszawie z wynikiem bardzo dobrym. Już w wieku juniorskim zdobyła najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest wielokrotną wicemistrzynią Polski, finalistką mistrzostw Europy i prestiżowych turniejów tańca w kraju i za granicą. Od lat przygotowuje dzieci i młodzież na turnieje taneczne, rozwijając ich umiejętności, a jednocześnie dbając o ciepłą, przyjazną atmosferę na sali. Prowadzi również zajęcia dla kobiet i par dorosłych z tańca towarzyskiego i pierwszego tańca. Jest ponadto studentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS.

Taniec jest jej ogromną pasją, którą pragnie zarażać innych, a podczas zajęć tworzy bardzo pozytywną aurę, pełną profesjonalizmu i energii.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj