Gabriela Klarman

  • Hip Hop

Jej przygoda z tańcem zaczęła się już w szkole podstawowej od nauki tańca współczesnego i nowoczesnego. Po kilku latach Gabrysia postanowiła spróbować czegoś nowego i zapisała się do jednej z krakowskich szkół tańca, gdzie zaczęła trenować hip hop. Miała przyjemność uczestniczyć w zawodach międzynarodowych oraz ogólnopolskich, gdzie jako tancerka w formacji oraz solistka zajmowała wysokie miejsca.

O instruktorze

Jej przygoda z tańcem zaczęła się już w szkole podstawowej od nauki tańca współczesnego i nowoczesnego. Po kilku latach Gabrysia postanowiła spróbować czegoś nowego i zapisała się do jednej z krakowskich szkół tańca, gdzie zaczęła trenować hip hop. Miała przyjemność uczestniczyć w zawodach międzynarodowych oraz ogólnopolskich, gdzie jako tancerka w formacji oraz solistka zajmowała wysokie miejsca. Za swoje najważniejsze osiągnięcie uważa zdobycie tytułu Mistrza Europy w 2017 roku w kategorii formacje hip hop.

Obecnie realizuje się w pracy instruktorskiej. Mimo tego, że posiada już doświadczenie w tej dziedzinie, wciąż podwyższa swoje kompetencje, uczestnicząc w warsztatach ze znanymi na całym świecie choreografami.

Gabrysia to osoba, która lubi stawiać przed sobą wyzwania i zdobywać nowe doświadczenie. Zarówno w tańcu, jak i podczas prowadzenia zajęć w to co robi wkłada całą siebie i przekazuje maksimum pozytywnej energii, aby kursanci czuli się swobodnie i zaczerpnęli jak najwięcej wiedzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj