Grzegorz Woźnica

  • Akrobatyka

Przygodę z tańcem sportowym rozpoczął w wieku 8 lat. Od tego czasu jest nieodłącznie związany z akrobatyką, która stała się jego największą pasją. Trenował pod okiem wielu specjalistów, aby w końcu samemu stać się jednym z nich. W swojej karierze tancerza sportowego wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza oraz Wice Mistrza Polski i Świata.

O instruktorze

Przygodę z tańcem sportowym rozpoczął w wieku 8 lat. Od tego czasu jest nieodłącznie związany z akrobatyką, która stała się jego największą pasją. Trenował pod okiem wielu specjalistów, aby w końcu samemu stać się jednym z nich. W swojej karierze tancerza sportowego wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza oraz Wice Mistrza Polski i Świata. Jego powietrzne ewolucje można było podziwiać między innymi na deskach łódzkiego Teatru Arlekin.

Grzegorz jest ponadto utytułowanym tancerzem streetowym. Jego najważniejsze osiągnięcia w tej dziedzinie to Mistrzostwo Świata Electric Boogie (2004-2011), Wice Mistrzostwo Świata Hip Hop 2009, Mistrzostwo Polski Electric Boogie (2003-2012), Wice Mistrzostwo Polski Hip Hop (2008-2012).

Od ponad 10 lat Grzegorz swoją pasją i miłością do akrobatyki dzieli się z młodszymi pokoleniami, a obecnie prowadzi zajęcia z akrobatyki w Egurrola Dance Studio w Łodzi. Podczas lekcji stawia przede wszystkim na budowanie świadomości ciała oraz technikę, by jak najlepiej przygotować uczestników zajęć do wykonywania podniebnych akrobacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj