Joanna Dworczak

  • Zabawy z Tańcem i Muzyką
  • Taniec Nowoczesny
  • Balet

Joanna naukę tańca rozpoczęła w Państwowej szkole Baletowej im. F. Parnella w Łodzi w wieku 9 lat. W 1999 roku ukończyła tę szkołę z wyróżnieniem, otrzymując dyplom w klasie wybitnego pedagoga – Niny Bielikowej. W latach 1999-2002 była tancerką Teatru Wielkiego w Łodzi.

O instruktorze

Joanna naukę tańca rozpoczęła w Państwowej szkole Baletowej im. F. Parnella w Łodzi w wieku 9 lat. W 1999 roku ukończyła tę szkołę z wyróżnieniem, otrzymując dyplom w klasie wybitnego pedagoga – Niny Bielikowej. W latach 1999-2002 była tancerką Teatru Wielkiego w Łodzi. Joanna wielokrotnie występowała z zespołami tańca współczesnego na scenach teatrów europejskich, szczególnie we Włoszech. Brała udział w licznych warsztatach tańca współczesnego z udziałem takich pedagogów jak: Woodrow Wilson, Fred Traguh, Cheryl Chaddick oraz Stephen Fant. Na swoim koncie role w słynnych przedstawieniach baletowych, m.in. Przyjaciółka w „Don Kichocie”, Medora w „Korsarzu” a także udział w przedstawieniach: „Jezioro łabędzie”, „Chopiniana”, „Bajadera”, „Paquita”, „Coppelia”,”Królewna Śnieżka” i innych.

Joanna ukończyła studia na specjalności pedagogika tańca oraz filologię włoską, a od wielu lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą. Jak sama mówi: „Taniec daje mi siłę, ukazuje świat w słonecznych barwach. Uwielbiam tańczyć i uwielbiam ludzi, którzy tańczą”.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj