Joanna Gawlik

  • Jazz

Joasia jest związana z tańcem od najmłodszych lat. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu w treningi jako tancerka ma na swoim koncie wiele sukcesów zdobytych na turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

O instruktorze

Joasia jest związana z tańcem od najmłodszych lat. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu w treningi jako tancerka ma na swoim koncie wiele sukcesów zdobytych na turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Kilkanaście razy stanęła na podium Mistrzostw Polski organizowanych przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu, gdzie zdobyła m.in. tytuł Mistrza Polski w kategorii Jazz i Freestyle Pom Duety. Dwukrotnie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy ,,European Cheer Union”, plasując się w najlepszej piątce. Zdobyła także pierwsze miejsce na międzynarodowym turnieju ,,The Spring Open” w Paryżu w kategorii Freestyle Pom Duety. W 2023 roku znalazła się w kadrze narodowej cheerleadingu na Mistrzostwach Świata w Orlando. Jej ruch sceniczny można było ponadto podziwiać w spektaklach muzycznych Studia MusicaLOWEGO STEP Tomasz Micha.

Mimo licznych sukcesów Asia nie spoczywa na laurach – wciąż rozwija się i poszerza wiedzę w zakresie różnych stylów tanecznych. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą, a jej grupy taneczne osiągają liczne sukcesy. Uważa, że wyznaczony cel można osiągnąć tylko dzięki pracowitości, cierpliwości i zaangażowaniu, odkrywając przy tym nową pasję i prawdziwe piękno tańca.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj