Joanna Rudnicka

  • Disco Dance

Trener juniorskiego zespołu disco dance Tarcho Team Juniors, metodyk, tancerka. Ze szkołą tańca Agustina Egurroli związana jest od 2007 roku. Tutaj szkoliła się pod okiem wybitnych instruktorów: Eweliny Kani, Katarzyny Mieczkowskiej i Pawła Wasilewskiego. Jak sama twierdzi, to właśnie dzięki pracy tych ludzi stała się pewną siebie tancerką.

O instruktorze

Trener juniorskiego zespołu disco dance Tarcho Team Juniors, metodyk, tancerka. Ze szkołą tańca Agustina Egurroli związana jest od 2007 roku. Tutaj szkoliła się pod okiem wybitnych instruktorów: Eweliny Kani, Katarzyny Mieczkowskiej i Pawła Wasilewskiego. Jak sama twierdzi, to właśnie dzięki pracy tych ludzi stała się pewną siebie tancerką. W 2011 roku zakwalifikowała się do formacji tanecznej V3, z którą zdobyła m.in. Mistrzostwo Polski w kategorii Disco Show w 2011 r., aby rok później dołączyć do najbardziej prestiżowego zespołu Egurrola Dance Studio – V2. Jako dojrzała już tancerka brała również udział w występach Zawodowej Grupy VOLT.

Joanna to bardzo doświadczony instruktor, który posiada na swoim koncie takie tytuły jak: Najlepszy Debiut Trenerski 2018, Trener Roku 2019 oraz Instruktor Roku w Sekcji Tańca Nowoczesnego 2019. W chwili obecnej skupia się na pracy trenera. To wymagająca instruktorka, która cechuje się dokładnością, kreatywnością, ambicją i pracowitością. Ceni sobie zaangażowanie i ciężką pracę, dzięki której można „przenosić góry” i przełamywać swoje słabości.

Zespoły prowadzone przez Joannę Rudnicką

Otwarty Casting
Disco Dance
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Tarcho Team Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj