Julia Cieplińska

  • Zabawy z Tańcem i Muzyką
  • Taniec Nowoczesny
  • Disco Dance

Instruktor sportu ze specjalizacją taniec towarzyski, absolwentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (kierunek psychologia sportu). Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, stawiając pierwsze kroki w tańcu towarzyskim, który pokochała od razu. Już od najmłodszych lat odnosiła sukcesy na ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejach tańca.

O instruktorze

Instruktor sportu ze specjalizacją taniec towarzyski, absolwentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (kierunek psychologia sportu). Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, stawiając pierwsze kroki w tańcu towarzyskim, który pokochała od razu. Już od najmłodszych lat odnosiła sukcesy na ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejach tańca. Obecnie posiada najwyższą polską klasę taneczną A. Szkoli się pod okiem znakomitych trenerów do których nalezą m.in.: Edita Daniute, Mirko Gozzoli, Domenico Soale czy Sergey Duvanov. Miała okazję uczestniczyć w przeróżnych szkoleniach rozmaitych stylów tanecznych, m.in hip hopu, tańca klasycznego, jazzu, contemporary, tańca współczesnego u boku największych światowych i polskich choreografów takich jak: Pete Francis, Duwane Tyler, Luciano Di Natale, Nicolas Huchard, London Dyer, Nicklas Pedersen, Kama Akucewicz, Krzysztof Mazur, Maciej Zakliczyński, Katarzyna Mieczkowska, Karolina Kroczak i wielu innych. Julia z łatwością nawiązuje kontakt z młodymi tancerzami. Na zajęciach stawia na rozwój swoich podopiecznych oraz miłą atmosferę.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj