Julia Falkowska

  • Hip Hop

Trener zespołu hip hopowego Konst Crew Juniors z Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna, współtwórczyni „In Between Art Project” w Egurrola Dance Studio. Pasja do tańca zrodziła się u niej już w wieku 6 lat, kiedy wzięła udział w swoich pierwszych zajęciach. Od tego momentu taniec to nieodłączny element jej życia.

O instruktorze

Trener zespołu hip hopowego Konst Crew Juniors z Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna, współtwórczyni „In Between Art Project” w Egurrola Dance Studio. Pasja do tańca zrodziła się u niej już w wieku 6 lat, kiedy wzięła udział w swoich pierwszych zajęciach. Od tego momentu taniec to nieodłączny element jej życia. Była członkinią flagowych zespołów hip hopowych Egurrola Dance Studio, takich jak Luzik 2, Luz 2 oraz Swagg. Wraz z nimi zdobywała liczne tytuły mistrzowskie i osiągała spektakularne sukcesy.

Julia nieustannie stara się rozwijać pod okiem najlepszych choreografów. Zawsze jest pełna energii i determinacji do działania. Na swoich zajęciach stara się przekazać kursantom jak ważna jest systematyczność i zaangażowanie.

Zespoły prowadzone przez Julię Falkowską

Otwarty Casting
Hip Hop
Juniorzy
Konstancin-Jeziorna
Tak
Konst Crew Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj