Julia Kochańska

  • Jazz

Julia to wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Swoją przygodę̨ z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat od akrobatyki sportowej, którą̨ w późniejszym czasie zamieniła na taniec nowoczesny i jazzowy. Dzięki zamiłowaniu do tańca, wytrwałości i ciężkiej pracy udało jej się zasilić szeregi zespołów Luz 3, a następnie V3.

O instruktorze

Julia to wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Swoją przygodę̨ z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat od akrobatyki sportowej, którą̨ w późniejszym czasie zamieniła na taniec nowoczesny i jazzowy. Dzięki zamiłowaniu do tańca, wytrwałości i ciężkiej pracy udało jej się zasilić szeregi zespołów Luz 3, a następnie V3. Obecnie jest tancerką flagowego zespołu Egurrola Dance Studio – V2, z którym regularnie zdobywa liczne sukcesy i podbija największe turniejowe parkiety.

Julia jest wszechstronną tancerką i nieustanie rozwija się̨ w różnych stylach tanecznych takich jak np. hip hop, contemporary jazz, high heels. Nie wyobraża sobie życia bez tańca, a swoją pasję pragnie przekazać innym, by również mogli zakochać się w tańcu i czerpać z niego jak najwięcej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj