Julia Sokołowska

  • Taniec Nowoczesny

Już od ponad dekady Julia z pasją i determinacją podąża ścieżką tańca, tworząc historię artystycznego rozkwitu. Jej podróż taneczna zaczęła się w wieku zaledwie 4 lat, kiedy to po raz pierwszy zawitała na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Częstochowie.

O instruktorze

Już od ponad dekady Julia z pasją i determinacją podąża ścieżką tańca, tworząc historię artystycznego rozkwitu.

Jej podróż taneczna zaczęła się w wieku zaledwie 4 lat, kiedy to po raz pierwszy zawitała na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Częstochowie. Później doskonaliła swój talent w Częstochowskim Teatrze Tańca. Tam, wraz z równie oddanymi artystami, tworzyła widowiska, które nie tylko podbijały serca widzów, ale również były dostrzegane i nagradzane przez przedstawicieli mediów województwa śląskiego. „Złota Maska” – to nagroda za szczególne osiągnięcia artystyczne w zakresie sztuki teatralnej, która w 2015 roku trafiła do siedziby Częstochowskiego Teatru Tańca. To właśnie na deskach tego Teatru Julia znalazła swoje powołanie w jazzie oraz tańcu współczesnym.

Szkoliła się pod okiem wielu znanych na całym świecie specjalistów, a obecnie, z niekwestionowanym doświadczeniem instruktora tanecznego, nie tylko inspiruje innych do odkrywania piękna tańca, ale również pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Julia studiuje na kierunku “Taniec” ze specjalizacją “tancerz- choreograf”. Jej wybór zawodowy nie tylko uwypukla jej oddanie sztuce tańca, ale też pokazuje, że marzenia są warte podążania za nimi, niezależnie od przeciwności losu.

Julia swoją miłość do pracy z dziećmi i młodzieżą odkryła niedawno, ale bardzo szybko zaczęła ona stanowić istotną część jej artystycznej misji. Na co dzień emanuje energią, którą zaraża swoich podopiecznych. Jej pozytywne podejście jest jak iskra, która przenosi się na każdego ucznia, sprawiając, że każde zajęcia stają się wyjątkowym doświadczeniem pełnym pasji i zaangażowania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj