Julia Zaciewska

  • Hip Hop

Tancerka Zawodowej Grupy VOLT, trener zespołu Konst Crew Kids. Julia rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 3 lat. Początkowo trenowała taniec towarzyski, a mając 13 lat podjęła nowe wyzwanie – hip hop. Zagłębiając się w jego kulturę i historię poczuła, że to właśnie jest styl, który jest jej najbliższy.

O instruktorze

Tancerka Zawodowej Grupy VOLT, trener zespołu Konst Crew Kids.

Julia rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 3 lat. Początkowo trenowała taniec towarzyski, a mając 13 lat podjęła nowe wyzwanie – hip hop. Zagłębiając się w jego kulturę i historię poczuła, że to właśnie jest styl, który jest jej najbliższy. Swoje zainteresowania w kierunku streetowych technik tańca rozwijała szkoląc się w takich stylach jak popping, locking, breakdance czy waacking.

Jako tancerka od 2014 roku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy oraz świata. Jest wielokrotną zwyciężczynią Międzynarodowego Turnieju World Dance Week. Jednocześnie dba o wszechstronność swojego tanecznego warsztatu, rozwijając umiejętności taneczne pod okiem takich tancerzy jak Lee Daniel, Leroy Curwood, Tony Tzar, Ysabelle Capitule czy Zacc Milne.

Julia od 2019 roku jest tancerką TV Project, wraz z którą miała okazję brać udział w wielu programach telewizyjnych i wydarzeniach artystycznych: jak “Jaka to Melodia?”, “Mam Talent”, “Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami” czy “Gra Muzyka”, “Sylwester Marzeń z TVP2”, “Wakacyjna Trasa Dwójki – Lato, Muzyka, Zabawa” czy “Roztańczony PGE Narodowy”.

Obecnie Julia dzieli się swoją pasją z młodymi tancerzami, prowadząc zajęcia z hip hopu w Egurrola Dance Studio.

Zespoły prowadzone przez Julię Zaciewską

Otwarty Casting
Dzieci
Hip Hop
Konstancin-Jeziorna
Tak
Konst Crew Kids

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj