Julita Walczuk

  • Hip Hop

Trener zespołu hip hopowego Konst Crew Kids w Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Zaczęła tworzyć pierwsze układy taneczne w wieku 15 lat, a już jako 16-latka prowadziła 3 grupy taneczne przy Osiedlowym Domu Kultury. Nie mając możliwości szkolenia się w swoim mieście, wiedzę czerpała z mediów i otoczenia.

O instruktorze

Trener zespołu hip hopowego Konst Crew Kids w Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna.

Zaczęła tworzyć pierwsze układy taneczne w wieku 15 lat, a już jako 16-latka prowadziła 3 grupy taneczne przy Osiedlowym Domu Kultury. Nie mając możliwości szkolenia się w swoim mieście, wiedzę czerpała z mediów i otoczenia. Dzięki temu w swoje zajęcia wkłada wiele emocji i pasji. Swoim zamiłowaniem do tańca szybko zaraża innych. Bardzo szybko odnalazła swój styl idąc w kierunku kultury hip hopowej. Mówi, że tańczy new style, a w swoich choreografiach miesza różne gatunki taneczne.

Swój rozwój zawdzięcza uczestnictwu w wielu warsztatach tanecznych pod okiem najlepszych pedagogów tańca. Brała udział m.in. w Bruk Festival 2005 oraz w XIII Międzynarodowych Warsztatach Tańca Jazzowego w Kieleckim Teatrze Tańca w 2007 r. Szkoliła się pod okiem takich gwiazd jak: Filip Czeszyk, Elżbieta Szlufik-Pańtak, Thierry Verger, Krzysztof Mazur, Jojo Diggs, Stephan Reynolds, Gabriel Francisco, David Hernandes-Sanchez, Vittoria Paccotti, Federico Nacrelio czy Viet Dang.

Julita bardzo łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi i młodzieżą. Jest przepełniona energią, którą można wyczuć już w momencie przekroczenia progu sali tanecznej. To bardzo wymagający trener, ponieważ uważa, że tylko poprzez ciężką pracę można czerpać z tańca to, co najlepsze.

Zespoły prowadzone przez Julity Walczuk

Otwarty Casting
Dzieci
Hip Hop
Konstancin-Jeziorna
Tak
Konst Crew Kids

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj