Justyna Wawryszuk

  • Jazz

Trener zespołów J.Team i J.Team Juniors, wieloletnia tancerka flagowego zespołu Jazz One w Egurrola Dance Studio oraz trenerka z 7-letnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia z tańca jazzowego dla dzieci i młodzieży. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego, a następnie zaczęła trenować disco dance.

O instruktorze

Trener zespołów J.Team i J.Team Juniors, wieloletnia tancerka flagowego zespołu Jazz One w Egurrola Dance Studio oraz trenerka z 7-letnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia z tańca jazzowego dla dzieci i młodzieży.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego, a następnie zaczęła trenować disco dance. W raz z zespołem Luz 1 w 2012 roku zdobyła mistrzostwo Polski, natomiast od 2015 roku trenuje w zespole jazzowym i to właśnie z nim ma na swoim koncie tytuły mistrza Polski oraz świata. Zdobywała również doświadczenie w teatrze tańca, występując w musicalach na deskach teatru Rampa.

Taniec to nie tylko największa pasja Justyny, ale jest on nieodłącznym elementem jej życia. Ze względu na zainteresowanie treningiem oraz zdrowiem tancerzy, rozpoczęła studia na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Podczas prowadzenia zajęć dużą uwagę zwraca na poprawne wykonywanie elementów technicznych, rozwój motoryczny i świadomość ciała, które są fundamentem każdego tancerza. Taniec to emocje, pasja i oczywiście dobra zabawa, której nie zabraknie na zajęciach.

Zespoły proweadzone przez Justynę Wawryszuk

Otwarty Casting
Jazz
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
J.Team
Otwarty Casting
Jazz
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
J.Team Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj