Kacper Czaniecki

  • Akrobatyka
  • Akrobatyka + Taniec

Instruktor gimnastyki sportowej i akrobatyki. Ze sportem związany jest od dziecka. Od 2018 roku trenuje tricking – sport łączący sztuki walki, gimnastykę i breakdance, mający na celu stworzenie estetycznego połączenia salt, kopnięć i obrotów.

O instruktorze

Instruktor gimnastyki sportowej i akrobatyki. Ze sportem związany jest od dziecka. Od 2018 roku trenuje tricking – sport łączący sztuki walki, gimnastykę i breakdance, mający na celu stworzenie estetycznego połączenia salt, kopnięć i obrotów. Od 15. roku życia trenuje także kalistenikę z gimnastyką.

Kacper posiada dyplom trenera przygotowania motorycznego i trenera personalnego. Na co dzień to bardzo ambitna i stanowcza osobowość, która poświęca dużo czasu na rozwijanie swoich umiejętności.

Od 2018 roku prowadzi w Egurrola Dance Studio Kraków prowadzi dziecięce i juniorskie grupy akrobatyczne, jest instruktorem motoryki dla tancerzy zespołów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj