Kamila Marchwińska

  • Taniec Nowoczesny

Trener zespołu Luz 2, instruktor grup tańca nowoczesnego w Egurrola Dance Studio. Kamila swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Od tego czasu poznała wiele stylów tanecznych. Swoich sił próbowała w balecie, tańcu ludowym, tańcu towarzyskim, jazzowym, a także w disco dance i hip hopie, bo, jak twierdzi, prawdziwy tancerz powinien być wszechstronny.

O instruktorze

Trener zespołu Luz 2, instruktor grup tańca nowoczesnego w Egurrola Dance Studio. Kamila swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Od tego czasu poznała wiele stylów tanecznych. Swoich sił próbowała w balecie, tańcu ludowym, tańcu towarzyskim, jazzowym, a także w disco dance i hip hopie, bo, jak twierdzi, prawdziwy tancerz powinien być wszechstronny. W wieku 9 lat przekroczyła próg szkoły Egurrola Dance Studio i to właśnie tu postanowiła, że będzie rozwijać swoją pasję zawodowo. Szybko awansowała do flagowych zespołów Luz 1 oraz V2, z którymi zdobywała najwyższe laury na turniejach rangi mistrzowskiej.

Obecnie Kamila jest wykwalifikowanym i doświadczonym instruktorem, który przekazuje swoją wiedzę młodszemu pokoleniu tancerzy. Na zajęciach stara się do każdego podchodzić indywidualnie. Cechuje ją ogromne zaangażowanie i cierpliwość. Jej motto to: „Nie ma rzeczy niemożliwych! Wystarczy konsekwencja, skupienie i oczywiście dobra zabawa!”

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj