Karolina Dziemieszkiewicz

  • Commercial Ladies

Choreograf programów: “You Can Dance. Nowa Generacja” oraz “Bitwa na głosy”, finalistka 7. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, dyplomowany instruktor hip hopu. Karierę taneczną rozpoczynała w grupie BRC, z którą ćwiczyła w podziemiach kościoła.

O instruktorze

Choreograf programów: “You Can Dance. Nowa Generacja” oraz “Bitwa na głosy”, finalistka 7. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, dyplomowany instruktor hip hopu. Karierę taneczną rozpoczynała w grupie BRC, z którą ćwiczyła w podziemiach kościoła. Swoje umiejętności rozwijała w najlepszych światowych szkołach tańca – Millenium Dance Complex w Los Angeles oraz Debbie Reynolds Dance Studio. Wśród choreografów, u których się szkoliła, znajdują się takie nazwiska jak Tricia Miranda, Andy J., Lee Daniels, Miguel Anthonio, Tony Tzar, Joesar czy Candace Brown. Karolina ma na swoim koncie liczne sukcesy taneczne, m.in. wicemistrzostwo na mistrzostwach Dancehall Queen czy zwycięstwo w czasie Booty Challenge w Warszawie. Była także finalistką turnieju Shake Ya Booty.

Karolina była choreografem programu „Bitwa na głosy” (TVP 2), pracowała również przy produkcji teledysku do piosenki Dawida Kwiatkowskiego pt. „Nie zmienisz mnie”. Wraz z grupą VOLT brała udział w licznych imprezach, programach telewizyjnych oraz eventach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj