Katarzyna Mieczkowska

  • Jazz
  • Commercial

Trener zespołów V2, BeArt oraz BeArt 2, tancerka, choreograf programów: „You Can Dance. Nowa Generacja”, „Dance Dance Dance” , „The Voice Kids”, „Bitwa na głosy” czy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, finalistka 5. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”.

O instruktorce

Trener zespołów V2, BeArt oraz BeArt 2, tancerka, choreograf programów: „You Can Dance. Nowa Generacja”, „Dance Dance Dance” , „The Voice Kids”, „Bitwa na głosy” czy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, finalistka 5. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Katarzyna jest absolwentką Akademii Muzycznej na Wydziale Choreografii i Tańca oraz pedagogiem z wysokimi kwalifikacjami.

Tańczyć zaczęła w wieku 8 lat. Od tego czasu szkoliła się w wielu stylach tanecznych takich jak: taniec klasyczny, modern, jazz, które są najbliższe jej sensu. Uczyła się także hip hopu, disco czy funky. W wieku 19 lat przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła uczęszczać do Egurrola Dance Studio, najpierw jako tancerka formacji V2, a następnie Zawodowej Grupy VOLT. Wraz z zespołem V2 zdobyła takie tytuły jak: 4. miejsce na Mistrzostwach Świata 2006 i 1 miejsce na Mistrzostwach Polski 2006.

W 2018 r. zdobyła tytuł Najlepszego Choreografa podczas turnieju Best Dance Group w Pradze. Wraz z tytułem otrzymała stypendium w jednej z najbardziej znanych szkół tańca – Broadway Dance Center w Nowym Jorku, gdzie doskonaliła swój warsztat pod okiem najlepszych tancerzy i choreografów z całego świata.

Obecnie jest trenerem zespołów w Egurrola Dance Studio. Realizuje się także jako choreograf największych produkcji telewizyjnych w kraju. Jej choreografie można podziwiać podczas konkursu Eurowizji Junior 2019 i 2020, a także w teledyskach Natalii Szroeder, Gromee’ego czy Patrici Kazadi.

Zespoły prowadzone przez Katarzynę Mieczkowską

Otwarty Casting
Commercial
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
V2
Otwarty Casting
Jazz
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
BeArt
Otwarty Casting
Jazz
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
BeArt 2

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj