Katarzyna Wołowiec

  • Taniec Towarzyski
  • Salsa Solo
  • Latino

Tancerka Polskiego Towarzystwa Tanecznego posiadająca najwyższą klasę krajową A w stylu latynoamerykańskim jak i standardowym. Finalistka Mistrzostw Polski. Od wielu lat reprezentuje kraj na międzynarodowych turniejach tańca. Posiada tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalności taniec.

O instruktorze

Tancerka Polskiego Towarzystwa Tanecznego posiadająca najwyższą klasę krajową A w stylu latynoamerykańskim jak i standardowym. Finalistka Mistrzostw Polski. Od wielu lat reprezentuje kraj na międzynarodowych turniejach tańca.

Posiada tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalności taniec. Posiada także kwalifikacje pedagogiczne, ukończyła studia pedagogiczne o specjalności pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym.

Na zajęciach szybko nawiązuje kontakt z uczestnikami zarówno tymi najmłodszymi jak i dorosłymi, wprowadzając ich w świat tańca. Od 3 lat ulubienica naszych najmłodszych kursantów. Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu i pomysłów, dlatego z zajęć u Kasi wszyscy wychodzą zadowoleni.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj