Katarzyna Żebrowska

  • Jazz

Trener zespołów tańca jazzowego Emotion oraz Emotion Juniors, dyplomowany pedagog, sędzia ZNTS. Od 2012 roku Katarzyna jest instruktorem sportu o specjalności taniec jazzowy oraz trenerem akrobatyki sportowej. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 5 lat, kiedy Katarzyna dołączyła do zespołu tanecznego Pech w Opolu. 

O instruktorze

Trener zespołów tańca jazzowego Emotion oraz Emotion Juniors, dyplomowany pedagog, sędzia ZNTS. Od 2012 roku Katarzyna jest instruktorem sportu o specjalności taniec jazzowy oraz trenerem akrobatyki sportowej.

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 5 lat, kiedy Katarzyna dołączyła do zespołu tanecznego Pech w Opolu.  Taneczna pasja i ambicja pozwoliły jej odnieść wiele sukcesów – jest  medalistką Mistrzostw Polski oraz finalistką Mistrzostw Europy i Świata IDO w stylach disco dance i show dance.  Ma na swoim koncie także występy sceniczne z wokalistami na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz na koncertach. Katarzyna regularnie rozwija soje umiejętności na warsztatach z pedagogami oraz tancerzami z Polski i zagranicy w wielu stylach tanecznych, jak również z zakresu przygotowania motorycznego i akrobatyki.

Jest perfekcjonistką i wierzy, że ciężką pracą można osiągnąć wiele, dlatego oprócz pasji do tańca stara się wpajać swoim tancerzom sumienność i pracowitość.

Zespoły prowadzone przez Katarzynę Żebrowską

Jazz
Młodzież
Nie
Wrocław
Emotion
Jazz
Juniorzy
Nie
Wrocław
Emotion Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj