Katarzyna Zubrzycka-Pakulska

  • Hip Hop

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Animacja Społeczno-Kulturowa ze specjalnością wychowanie muzyczno-ruchowe oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Andragogika. Kasia tańcem zafascynowała się w 2005 roku. Właśnie wtedy zaczęła brać udział w licznych warsztatach hip hopowych na terenie całej Polski i pokochała ten styl na całego!

O instruktorze

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Animacja Społeczno-Kulturowa ze specjalnością wychowanie muzyczno-ruchowe oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Andragogika.

Kasia tańcem zafascynowała się w 2005 roku. Właśnie wtedy zaczęła brać udział w licznych warsztatach hip hopowych na terenie całej Polski i pokochała ten styl na całego! Pięć lat później występowała już na deskach teatru Raciborskiego Centrum Kultury w spektaklu tanecznym dla dzieci pt. “Mały Książę Odnaleziony”. Choreografami przedstawienia byli finaliści I edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz” – Magdalena Góra i Mariusz Jasuwienas. Od tamtego momentu, zafascynowana tym rodzajem sztuki, założyła Teatr Tańca „Mimo Wszystko”, w którym pełni rolę choreografa i reżysera. W 2013 roku w Warszawie miała miejsce premiera autorskiego tanecznego spektaklu profilaktycznego pt. “za daleko”, wystawianego później wielokrotnie w warszawskich domach kultury, a także na scenie Przystanku PaT.

Uwielbia pracować z dziećmi. Od wielu lat jest animatorką dla najmłodszych. Niejednokrotnie organizowała eventy oparte na autorskich programach artystycznych. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży, w szczególności z hip hopu. Dzięki temu, że z zawodu jest pedagogiem, na zajęciach szybko łapie dobry kontakt z podopiecznymi. Na swoich kursach przekazuje cenne wartości oraz stawia na rozwój zarówno fizyczny, jak i osobowościowy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj