Katerina Nesterova

  • Zabawy z Tańcem i Muzyką
  • Taniec Nowoczesny
  • Jazz
  • Balet
  • Commercial

Tancerka Zawodowej Grupy VOLT, instruktorka Egurrola Dance Studio. Kateryna to wyjątkowo uzdolniona i energiczna tancerka, dla której taniec jest pasją wypełniającą całe życie. Przez wiele lat szkoliła się w tańcu jazzowym, klasycznym i nowoczesnym.

O instruktorze

Tancerka Zawodowej Grupy VOLT, instruktorka Egurrola Dance Studio. Katerina to wyjątkowo uzdolniona i energiczna tancerka, dla której taniec jest pasją wypełniającą całe życie. Przez wiele lat szkoliła się w tańcu jazzowym, klasycznym i nowoczesnym. Ukończyła Kijowski Narodowy Uniwersytet Kultury i Sztuki ze specjalizacją choreograf, zdobyła kwalifikację zawodową bakałarz choreografii (asystent baletmistrza, wykładowca przedmiotów choreograficznych, artysta baletu).

W trakcie swojej aktywności zawodowej brała udział w różnych koncertach i produkcjach: „The Voice of Poland”, „Dance Dance Dance”, „Jaka to Melodia”, „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”, koncert Sylwestrowy dla TVP, Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Koncertowa Trasa Dwójki pt. „Lato Muzyka Zabawa” oraz „Roztańczona Polska”.

W 2023 wystąpiła na „Eurovision Song Contest” Włochy, Turyn), gdzie reprezentowała Polskę z Krystianem Ochmanem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj