Klaudia Jezierska

  • Jazz

Trener dziecięcego zespołu Jazz One Kids – aktualnych Mistrzów Polski, Europy i Świata IDO, choreograf dwóch edycji programu “You Can Dance. Nowa Generacja”, certyfikowany instruktor tańca o specjalizacji jazz.

O instruktorze

Trener dziecięcego zespołu Jazz One Kids – aktualnych Mistrzów Polski, Europy i Świata IDO, choreograf dwóch edycji programu “You Can Dance. Nowa Generacja”, certyfikowany instruktor tańca o specjalizacji jazz.

Klaudia jest niezwykle ciepłą, energiczną, otwartą osobą, która każdego tancerza na sali zaraża pasją, uśmiechem i pozytywną energią. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat w Egurrola Dance Studio. Będąc częścią naszych flagowych zespołów (Luzik 1, Luz 1, V2, Jazz One), od najmłodszych lat wielokrotnie stała na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata w stylach jazz, modern, a także disco dance federacji IDO. Jest także tancerką programów telewizyjnych i produkcji teatralnych, w których brała udział już od najmłodszych lat.

Od 2018 roku Klaudia jest trenerem jednego z najlepszych dziecięcych zespołów w Polsce – Jazz One Kids, który ma na swoim koncie wielokrotne tytuły Mistrza Polski, Europy i Świata w kategoriach jazz oraz modern. Nieprzerwanie od 2021 roku tancerki Klaudii zdobywają złoto Mistrzostw Polski IDO i pozostają niepokonane w swojej kategorii. To właśnie jej podopieczne już dwukrotnie występowały także u boku polskich reprezentantów w konkursie Junior Eurovision (2021 i 2022 r.), a także w największych telewizyjnych produkcjach takich jak: „Dance Dance Dance”, „The Voice Kids” czy „You Can Dance. Nowa Generacja”.
Podczas Uroczystej Gali Egurrola Dance Studio Klaudia otrzymała od Agustina Egurroli wyjątkowe wyróżnienia indywidualne: „Trenerskie odkrycie roku” w 2022 r. oraz „Super trener roku” i „Starszy Instruktor” w 2023 r.

Za tymi tytułami kryje się ogrom pasji, serca do tańca i spełnienia, bo jak sama mówi: „Przeszłam chyba wszystkie etapy naszej szkoły, a teraz jestem w najfajniejszym”.
Klaudia jest również absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a co za tym idzie dyplomowanym lekarzem dentystą.

Zespoły prowadzone przez Klaudię Jezierską

Otwarty Casting
Dzieci
Jazz
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz One Kids

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj