Klaudia Pietrzak

  • Jazz

Dyplomowany instruktor tańca, absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego ze specjalizacją jazz, wieloletnia tancerka i reprezentantka Egurrola Dance Studio. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku przedszkolnym od podstaw tańca towarzyskiego, jednak jej serce skradł jazz i modern.

O instruktorze

Dyplomowany instruktor tańca, absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego ze specjalizacją jazz, wieloletnia tancerka i reprezentantka Egurrola Dance Studio.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku przedszkolnym od podstaw tańca towarzyskiego, jednak jej serce skradł jazz i modern. Obecnie zasila szeregi zespołu NN Jazz, w którym stale rozwija swoje umiejętności taneczne i zdobywa liczne osiągnięcia podczas turniejów tanecznych m.in. I miejsce na Mistrzostwach Polski federacji WADF.

Klaudia jest otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń i stale dba o swój rozwój, także w innych stylach tanecznych m.in. high heels czy hip hop. Bierze udział w licznych warsztatach z polskimi oraz zagranicznymi instruktorami, aby cały czas doskonalić swój warsztat, poszerzać wiedzę, zbierać doświadczenie i czerpać inspirację.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj