Laura Wierciszewska

  • Taniec Użytkowy
  • Latino Solo

Swoją przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczęła jeszcze będąc w przedszkolu w wieku 5 lat i szybko odkryła, że jest to jej ogromna pasja. Dlatego już od kilkunastu lat Laura zajmuje się tańcem zawodowo. Jest wielokrotną Mistrzynią Polski, Vicemistrzynią Europy oraz finalistką największych turniejów na świecie.

O instruktorze

Swoją przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczęła jeszcze będąc w przedszkolu w wieku 5 lat i szybko odkryła, że jest to jej ogromna pasja. Dlatego już od kilkunastu lat Laura zajmuje się tańcem zawodowo. Jest wielokrotną Mistrzynią Polski, Vicemistrzynią Europy oraz finalistką największych turniejów na świecie. Obecnie dzieli się swoją taneczną wiedzą i własnymi doświadczeniami prowadząc zajęcia w Egurrola Dance Studio. Bardzo zależy jej nie tylko na postępach kursantów, ale także na utrzymywaniu dobrej i przyjaznej atmosfery na treningach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj