Liwia Jabłońska

  • Taniec Użytkowy
  • Latino Solo
  • Latino

Pasję do tańca przejęła po mamie – tancerce oraz babci – nauczycielce tańca. Miłość do tańca spowodowała, że postanowiła rozwijać swoją karierę właśnie w tym kierunku. Posiada międzynarodową klasę taneczną “S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym jest dyplomowaną Instruktorką Tańca Towarzyskiego.

O instruktorze

Pasję do tańca przejęła po mamie – tancerce oraz babci – nauczycielce tańca.

Miłość do tańca spowodowała, że postanowiła rozwijać swoją karierę właśnie w tym kierunku. Posiada międzynarodową klasę taneczną “S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym jest dyplomowaną Instruktorką Tańca Towarzyskiego. Liwia to także wielokrotna Finalistka Mistrzostw Polski oraz półfinalistka wielu prestiżowych, zagranicznych turniejów tańca, m.in. Mistrzostwa Świata i International Dance Competition.

Teraz postanowiła zacząć dzielić się swoją taneczną pasją z innymi, prowadząc zajęcia w Egurrola Dance Studio. Ponadto nadal sportowo bierze udział w zawodach na całym świecie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj