Maciej Wypych

  • Akrobatyka

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – specjalizacja i praca dyplomowa z akrobatyki, Dyplomowany trener Akrobatyki II kl., Trener Boksu II kl., Instruktor Pływania, Ratownik WOPR. Akrobatyką i sportem zajmuje się jako zawodnik od 1980 r., natomiast jako instruktor od 1992 r.

O instruktorze

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – specjalizacja i praca dyplomowa z akrobatyki, Dyplomowany trener Akrobatyki II kl., Trener Boksu II kl., Instruktor Pływania, Ratownik WOPR.

Akrobatyką i sportem zajmuje się jako zawodnik od 1980 r., natomiast jako instruktor od 1992 r. Poza akrobatyką uprawiał także Boks, Kick-boxing, Karate (Kyokushin 5kyu), Biegi Maratońskie (42km) i krótsze oraz Triatlon.

Maciej był wieloletnim zawodnikiem kadry Polski juniorów, a na swoim koncie wiele pucharów i medali, m.in. Pucharu Polski, Mistrzostwo i V-ce Mistrzostwo Polski Juniorów. Jest medalistą młodzieżowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Makrookręgu i wielokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Warszawy.

Ma bardzo wszechstronne doświadczenie: pracował z zawodnikami capueiry, parkoura i martial arts trick, a także ze skoczkami do wody, piłkarzami, pływakami i tenisistami. Prowadził także zajęcia z podstaw kaskaderskich w Warszawskiej Szkole Filmowej B.Lindy i współpracował z kaskaderami przy musicalu Polita.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj