Magdalena Magiera

  • Taniec Nowoczesny

Z taneczną sceną związana jest już od ponad 20 lat. Swoją przygodę rozpoczęła od teatru tańca, ale to taniec nowoczesny, cheerleaders i disco dance na dobre zagościły w jej życiu. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, sukcesy towarzyszą jej już od dzieciństwa. Jako tancerka stawała na najwyższych stopniach podium podczas turniejów rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

O instruktorze

Z taneczną sceną związana jest już od ponad 20 lat. Swoją przygodę rozpoczęła od teatru tańca, ale to taniec nowoczesny, cheerleaders i disco dance na dobre zagościły w jej życiu.

Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, sukcesy towarzyszą jej już od dzieciństwa. Jako tancerka stawała na najwyższych stopniach podium podczas turniejów rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jest wielokrotną Mistrzynią Polski Cheer Dance i Freestyle Pom, a także medalistką turniejów takich jak Elite Beach Cup czy Elite Cheerleading Championship.

Magda tworzy projekty taneczne i uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi nie tylko w kraju, ale także za granicą. Jako choreograf współpracowała z hiszpańskim zespołem cheerleaders, występującym podczas meczów koszykówki hiszpańskiej ekstraklasy. Swoim doświadczeniem wspierała również jedną z hiszpańskich sieci hoteli, tworząc choreografie do spektakli tanecznych.

Najwięcej satysfakcji dają jej jednak zajęcia z grupami dziecięcymi, które prowadzi. Aktualnie skupia się na pracy trenera i instruktora tańca nowoczesnego oraz disco dance. Prowadzi zajęcia w Egurrola Dance Studio w Katowicach, a od tego sezonu zasila także szeregi kadry w Krakowie, gdzie trenuje dziecięcą grupę turniejową. Magda każdą wolną chwilę poświęca na taniec, a jej ogromne zaangażowanie przekłada się na osiągnięcia, jakimi mogą pochwalić się jej grupy. Na swoim koncie ma już wiele medali, zarówno jako tancerka, jak i instruktor.

W czasie zajęć nie tylko dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale też czerpie od podopiecznych nowe pokłady pasji i kreatywności. Wciąż wyznacza sobie nowe cele i pełna energii dąży do ich realizacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj