Maja Jedynak

  • Zabawy z Tańcem i Muzyką
  • Taniec Nowoczesny

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od baletu w wieku 5 lat. W kolejnych latach zainteresowanie baletem ustąpiło bardziej dynamicznym stylom – tańcowi nowoczesnemu oraz disco dance. Maja przez wiele lat była tancerką zespołów Egurrola Dance Studio: Tarcho Team Kids a następnie Tarcho Team Juniors i wreszcie V2.

O instruktorze

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od baletu w wieku 5 lat. W kolejnych latach zainteresowanie baletem ustąpiło bardziej dynamicznym stylom – tańcowi nowoczesnemu oraz disco dance. Maja przez wiele lat była tancerką zespołów Egurrola Dance Studio: Tarcho Team Kids a następnie Tarcho Team Juniors i wreszcie V2, z którymi reprezentowała szkołę na zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Na swoim koncie ma również liczne tytuły w kategoriach solowych. Obecnie dzieli się swoją taneczną wiedzą i doświadczeniem pracując jako instruktor Egurrola Dance Studio. Jest wszechstronną, pełną pasji zaangażowania tancerką, która miłość do tańca pragnie przekazywać uczestnikom swoich zajęć, dbając przy tym o dobrą atmosferę zajęć.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj