Maja Kaczor

  • Contemporary Jazz
  • High Heels
  • Jazz
  • Commercial

Instruktorka tańca jazzowego oraz techniki tańca klasycznego. Maja od lat jest wszechstronnie związana z ruchem, począwszy od form streetowych takich jak popping i hip hop, poprzez akrobatykę, disco dance, modern jazz i jazz. Będąc nastolatką zdobywała doświadczenie jako tancerka turniejowa na wielu zawodach ogólnopolskich oraz jako performerka ruchu na wyjazdach zagranicznych.

O instruktorze

Instruktorka tańca jazzowego oraz techniki tańca klasycznego.

Maja od lat jest wszechstronnie związana z ruchem, począwszy od form streetowych takich jak popping i hip hop, poprzez akrobatykę, disco dance, modern jazz i jazz. Będąc nastolatką zdobywała doświadczenie jako tancerka turniejowa na wielu zawodach ogólnopolskich oraz jako performerka ruchu na wyjazdach zagranicznych.

W 2020 r. została absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, gdzie szlifowała technikę tańca klasycznego pod okiem pedagog baletu Beaty Brożek-Grabarczyk. W 2022 r. ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na kierunku Choreografia. W trakcie tych studiów stworzyła swój pierwszy autorski spektakl pt. „Somno Paralisys”.

Doświadczenie sceniczne budowała m.in w spektaklach „Czerwona Wieża” oraz „Link” przy współpracy z Connecting Arts&Theatre w Łodzi oraz jako freelancerka dla choreograf Sarny Natalii Kladziwej w Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark.

Rozwój w kierunku tańca współczesnego przez ostatnie lata zawdzięcza praktykom i teoretykom tańca, takim jak m.in. Jacek Owczarek, Sebastian Flegiel, Ilona Gumowska, Zuzanna Kasprzyk, Agnieszka Janicka, Daria Szymańska, Wojciech Furman.

Fundamenty tańca jazzowego budowała pod okiem pedagogów Kieleckiego Teatru Tańca – Elżbiety oraz Grzegorza Pańtaków, tancerzy Teatru Muzycznego w Łodzi – Anny Głowacka, Konstantina Popova, a także warsztatowo u Adrianny Patłaszyńskiej, Agnieszki Łuczyńskiej, Amelii Koziary, Thierrego Vergera i innych.

Maja z chęcią dzieli się zdobytą wiedzą, a jednocześnie stale szuka okazji do samorozwoju, by swoim podopiecznym zapewnić zarówno solidne fundamenty, jak i czystą radość z tańczenia. Jej pasją jest improwizacja do muzyki, więc oprócz choreografii oraz techniki danego stylu na jej zajęciach znajdziecie przestrzeń na wsłuchanie się we własne ciało i rytmy, które kryje serce każdego tancerza.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj