Majka Cichecka

  • High Heels

Tancerka Zawodowej Grupy VOLT, absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego Egurrola Dance Studio. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 10 lat od stylu videoclip dance, gdyż marzyła o występach przed szeroką publicznością.

O instruktorze

Tancerka Zawodowej Grupy VOLT, absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego Egurrola Dance Studio.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 10 lat od stylu videoclip dance, gdyż marzyła o występach przed szeroką publicznością. Dzięki swojej pracy i chęci rozwoju szybko awansowała do flagowych zespołów, gdzie wielokrotnie zdobywała najwyższe miejsca na krajowych i światowych turniejach federecji takich jak: IDO, WADF, ZPT w kategoriach juniorskich i dorosłych.

Jest wszechstronną tancerką. Świetnie czuje się w tańcu streetowym, ale zatraciła się w high heels i teraz to właśnie ten styl jest jej najmocniejszą stroną.

Tańczyła u boku największych gwiazd, takich jak Jason Derulo, Alvaro Soler, Black Eyed Peas, Efendi, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Viki Gabor czy Roksana Węgiel.
Uczestniczyła w ceremonii Otwarcia Finału Ligii Europy UEFA oraz Finału Mistrzostw Świata w siatkówce na Stadionie Narodowym.

Wraz z Grupą Volt realizowała produkcje: „Dance, Dance Dance”, „The Voice of Poland”, „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”, „Jaka to Melodia?”, „You Can Dance – Nowa Generacja”, Sylwester z TVN, „Sylwester Marzeń z Dwójką”, „Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu” czy „Koncertowa Trasa Dwójki – Lato, muzyka, zabawa”.

Jest zaangażowana, perfekcyjna, a na scenie zostawia całe swoje serce.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj