Marcin Mielczarczyk

  • Commercial

Tancerz zawodowej grupy VOLT, trener streetowego zespołu Move i instruktor tańca w Egurrola Dance Studio. Marcin tańczy od 8. roku życia. Swoją dziecięcą karierę taneczną rozpoczął od tańca towarzyskiego, ale nie trwało to długo – po dwóch latach postanowił spróbować swoich sił na zajęciach z hip hopu i do dzisiaj jest to jego ulubiony styl. Marcin uczęszczał do Studia Tańca Swag w Pułtusku.

O instruktorze

Tancerz zawodowej grupy VOLT, trener streetowego zespołu Move i instruktor tańca w Egurrola Dance Studio.

Marcin tańczy od 8. roku życia. Swoją dziecięcą karierę taneczną rozpoczął od tańca towarzyskiego, ale nie trwało to długo – po dwóch latach postanowił spróbować swoich sił na zajęciach z hip hopu i do dzisiaj jest to jego ulubiony styl. Marcin uczęszczał do Studia Tańca Swag w Pułtusku. W 2010 roku trafił do Temptation – głównego zespołu tego studia. Na początku taniec traktował jak przyjemną formę spędzania wolnego czasu, jednak szybko przeobraził się w pasję.

Ma na swoim koncie kilka trofeów zdobytych na turniejach tanecznych Puchar Polski w Inowrocławiu oraz wiele wyróżnień oraz nagród Grand Prix na turniejach o randze ogólnopolskiej. Przez ostatnie kilka lat wziął udział w kilku ważnych przedsięwzięciach tanecznych i telewizyjnych, wśród których wymienić można finał drugiej edycji programu “Got to Dance – Tylko Taniec”, w której zajął 3. miejsce czy półfinał VI edycji programu “Mam Talent”.

Ponadto Marcin może pochwalić się swoim udziałem w spektaklu “Przebudzenie” (w choreografii Olgi Nitkowskiej-Brejnak) przy współpracy z Fundacją Kuźnia Skrzydeł i Dyrektorem Muzycznym Teatru Roma – Maciejem Pawłowskim.

Razem z grupą VOLT bierze udział w największych produkcjach telewizyjno-artystycznych w kraju, takich jak: „Jaka to melodia”, „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami”, „Voice of Poland”, „Dance, Dance, Dance”, „Idol” czy „Wakacyjna trasa Dwójki”.

Zespoły prowadzone przez Marcina Mielczarczyka

Otwarty Casting
Commercial
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
Move

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj