Marlena Nadajewska

  • Taniec Nowoczesny
  • Disco Dance

Trener zespołów Disco Dream Kids i Disco Dream Juniors, dyplomowana instruktorka tańca, specjalizująca się w pracy z najmłodszymi. Ta dziewczyna to wulkan energii tryskający na każdych zajęciach uśmiechem i dobrym słowem. Na treningach u Pani Malinki można się solidnie zmęczyć, jednak każdy z sali wychodzi z uśmiechem.

O instruktorze

Trener zespołów Disco Dream Kids i Disco Dream Juniors, dyplomowana instruktorka tańca, specjalizująca się w pracy z najmłodszymi. Ta dziewczyna to wulkan energii tryskający na każdych zajęciach uśmiechem i dobrym słowem. Na treningach u Pani Malinki można się solidnie zmęczyć, jednak każdy z sali wychodzi z uśmiechem. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat w jednym z łódzkich zespołów, gdzie zaraziła się pasją do tańca. Między innymi na swoim koncie ma takie osiągnięcia jak tytuł Vice Mistrza Europy oraz Mistrza Polski. Doświadczenie sceniczne zdobyła występując w licznych pokazach na małych i dużych scenach.

W Egurrola Dance Studio w Łodzi pracuje od samego początku, jest dobrze znana z prowadzenia rozmaitych atrakcji dla dzieci. Jeśli ktoś chce urządzić najlepsze urodziny dla swojej pociechy to nie ma się co dłużej zastanawiać. Pani Malinka jest specjalistką od zadań specjalnych.

Bardzo ważny dla Marleny jest rozwój, dlatego cały czas pracuje nad swoją techniką tańca, szkoląc się u najlepszych światowych instruktorów i pedagogów takich jak: Julia Spiesser, Jan Ravnik, Stefano Silvino, Chris McCarthy, A ni mal, Global Bob, Camron One Shot, Andrey Boyko, Blazin Crew, Nicolas Huchard i wielu innych!

Zespoły prowadzone przez Marlenę Nadajewską

Otwarty Casting
Disco Dance
Dzieci
Łódź
Tak
Disco Dream Kids
Otwarty Casting
Disco Dance
Juniorzy
Łódź
Tak
Disco Dream Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj