Marta Wrzeszcz

  • Jazz
  • Contemporary Jazz

Trener zespołu BeArt Juniors. Tańczy odkąd skończyła 4 lata, a taniec to jej całe życie. Od najmłodszych lat związana jest z Egurrola Dance Studio – w przeszłości była tancerką flagowych zespołów Luzik 1 i Luzik 3. Obecnie specjalizuje się w stylach jazz oraz modern. Ukończyła roczny program taneczny Copenhagen Dance Education w Danii.

O instruktorze

Trener zespołu BeArt Juniors. Tańczy odkąd skończyła 4 lata, a taniec to jej całe życie. Od najmłodszych lat związana jest z Egurrola Dance Studio – w przeszłości była tancerką flagowych zespołów Luzik 1 i Luzik 3.

Obecnie specjalizuje się w stylach jazz oraz modern. Ukończyła roczny program taneczny Copenhagen Dance Education w Danii, gdzie szkoliła się pod okiem najlepszych instruktorów z całego świata. Poza licznymi sukcesami na zawodach IDO (między innymi Mistrzostwo Polski solo jazz adult), brała udział w presiżowym projekcie tanecznym Lukasa McFarlana SEEDS w Londynie. Dostata sie tam jako jedyną Polka mając zaledwie 14 lat. W przeszłości brała udział także w programie telewizyjnym „Super Dzieciak”.

Obecnie Marta dzieli się swoją wiedzą oraz pasją z innymi, prowadząc zajęcia w Egurrola Dance Studio.

Zespoły prowadzone przez Martę Wrzeszcz

Otwarty Casting
Jazz
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
BeArt Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj