Martyna Nadolska

  • Jazz

Instruktorka tańca jazzowego, absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego i tancerka zespołu J.Team w Egurrola Dance Studio Śródmieście. Od najmłodszych lat trenowała balet, uczęszczała także do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie.

O instruktorze

Instruktorka tańca jazzowego, absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego i tancerka zespołu J.Team w Egurrola Dance Studio Śródmieście.

Od najmłodszych lat trenowała balet, uczęszczała także do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie. W 2023 roku rozpoczęła studia na Uniwersytecie Muzycznym Chopina na kierunku taniec współczesny. Do swoich największych osiągnięć tanecznych zalicza m.in. Mistrzostwo Polski na KM IDO Modern Ballet, a także Mistrzostwo Europy IDO Prague 2017 Balet.

Jej celem jest nie tylko nauczyć techniki tańca jazzowego, ale przede wszystkim skupić się na wyrazie artystycznym i uwrażliwić dzieci na muzykę. Martyna chce także sprawić, aby jej podopieczni pokochali taniec tak bardzo jak ona, dlatego z przyjemnością będzie dzielić się z nimi swoją pasją i doświadczeniem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj