Mateusz Mazurowicz

  • Akrobatyka

Jego przygoda z akrobatyką zaczęła się w Egurrola Dance Studio. Inspiracją do pójścia na zajęcia z tej dziedziny okazali się dla Mateusza tancerze wykorzystujący w swoich choreografiach różne elementy akrobatyczne.

O instruktorze

Jego przygoda z akrobatyką zaczęła się w Egurrola Dance Studio. Inspiracją do pójścia na zajęcia z tej dziedziny okazali się dla Mateusza tancerze wykorzystujący w swoich choreografiach różne elementy akrobatyczne. Na pierwszy trening z akrobatyki poszedł w swoje 20. urodziny, robiąc sobie tym samym najlepszy prezent w życiu. Od tamtej pory akrobatyka pochłonęła go całkowicie, stając się nieodzowną częścią życia. Stale nabywa nowych umiejętności poprzez uczestniczenie w różnych warsztatach akrobatycznych oraz kursach trenerskich. Dzięki temu podnosi swoje kwalifikacje zawodowe tak, aby móc jak najlepiej trenować innych i przekazywać im potrzebną wiedzę w procesie pracy z ciałem. Mateusz jest także uczniem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, gdzie realizuje specjalizację akrobatyczną o nazwie TEETERBOARD z elementami akrobatyki partnerskiej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj