Michał Kruczała

  • Latino Solo

Urodzony tancerz, od dziecka związany z tańcem towarzyskim. Swoje pierwsze kroki stawiał w rodzinnym mieście, czyli w Kętach. Startował w licznych zawodach tanecznych, zdobywając doświadczenie na krajowych i międzynarodowych turniejach.

O instruktorze

Urodzony tancerz, od dziecka związany z tańcem towarzyskim. Swoje pierwsze kroki stawiał w rodzinnym mieście, czyli w Kętach. Startował w licznych zawodach tanecznych, zdobywając doświadczenie na krajowych i międzynarodowych turniejach. Od kilku lat prowadzi zajęcia latino dla kobiet, lekcje indywidualne z parami oraz zajęcia z tańca użytkowego. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich.

Na co dzień szalona osobowość, ale podczas zajęć ceni sobie dyscyplinę, która prowadzi do osiągnięcia wyznaczonych celów. Od września 2022 roku prowadzi zajęcia z grupami kobiecymi w stylu latino solo.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj