Mykhailo Baiev

  • Taniec Użytkowy

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął kiedy miał 3 lata w szkole tańca swoich rodziców. Od samego początku pokochał taniec towarzyski. Pod okiem swoich rodziców oraz oraz światowo znanych szkoleniowców takich jak Alex i Lisa Ivanets, Robert i Linda Bellinger, Lyn Mariner, Massimi Giirgioani.

O instruktorze

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął kiedy miał 3 lata w szkole tańca swoich rodziców. Od samego początku pokochał taniec towarzyski. Pod okiem swoich rodziców oraz oraz światowo znanych szkoleniowców takich jak Alex i Lisa Ivanets, Robert i Linda Bellinger, Lyn Mariner, Massimi Giirgioani i wielu innych zdobył tytuły finalisty Mistrzostw Świata, finalisty najstarszego i najbardziej prestiżowego turnieju tańca Blackpool Dance Festival. W wieku 16 lat, by doskonalić swoje umiejętności, przeprowadził się do Polski i zdobył trzykrotnie tytuł Mistrza Polski oraz Wice Mistrza świata.

Taniec to największa jego pasja i chciałby nią zarażać innych, dlatego od 6 lat jest instruktorem tańca dla dzieci i dorosłych. Na zajęciach nie tylko pokazuje kroki, ale też daje cenne wskazówki oparte na wiedzy i doświadczeniu zdobytym dzięki regularnym treningom, szkoleniom i turniejom, w których brał udział. Powodują one, że nawet najcięższe układy i kombinacyjnie nie będą sprawiały trudności, zapewniając wyłącznie radość z tańca.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj