Natalia Kalinowska

  • Taniec Nowoczesny
  • Disco Dance

Tancerka sceniczna i turniejowa nagradzana na festiwalach tańca. Dyplomowana instruktorka tańca jazzowego. Od kilku lat Natalia jest związana z Egurrola Dance Studio. Wielokrotnie występowała na deskach teatru Imka w Warszawie, w ramach “Up to Stage”, zdobywając zarówno wyróżnienia, jak i I miejsce.

O instruktorze

Tancerka sceniczna i turniejowa nagradzana na festiwalach tańca. Dyplomowana instruktorka tańca jazzowego.

Od kilku lat Natalia jest związana z Egurrola Dance Studio. Wielokrotnie występowała na deskach teatru Imka w Warszawie, w ramach “Up to Stage”, zdobywając zarówno wyróżnienia, jak i I miejsce. Ma za sobą również występy w spektaklach w teatrach w całej Polsce, m.in. w Łodzi, Bydgoszczy, Bełchatowie oraz Gdańsku. Brała udział w wielu pokazach tanecznych, m.in. na Ceremonii Otwarcia EURO 2012.

Swój warsztat doskonali na wielu warsztatach w Polsce i za granicą, pod okiem takich choreografów jak: Luciano di Natale, Jonathan Hour, Ksena Audrey, Iwona Orzełowska, Paweł Michno, Jacek Owczarek, Witold Jurewicz, Anna Krysiak, Wojciech Mochniej.

Natalia ma kilkuletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej, a od 3 lat z wielkim zaangażowaniem prowadzi zajęcia z dziećmi i juniorami w Egurrola Dance Studio.

Jej niewątpliwą zaletą jest ogromna cierpliwość i odpowiednie podejście do najmłodszych tancerzy.

Natalia uważa, że sukces to 1% talentu i 99% ciężkiej pracy. Każdy może tańczyć – wystarczą tylko chęci!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj