Natalia Radtke

  • Hip Hop

Trener zespołów All in Crew i All in Crew Juniors, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat od hip hopu, z czasem zaczęła także doskonalić swoją technikę w wielu innych stylach tanecznych. Od najmłodszych lat jeździła na zawody i konkursy taneczne, zdobywając liczne nagrody.

O instruktorze

Trener zespołów All in Crew i All in Crew Juniors, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat od hip hopu, z czasem zaczęła także doskonalić swoją technikę w wielu innych stylach tanecznych. Od najmłodszych lat jeździła na zawody i konkursy taneczne, zdobywając liczne nagrody. Występowała na Mistrzostwach Polski Federacji IDO i WADF. Wraz ze swoją mini formacją uczestniczyła w programie „Mam Talent”, gdzie zachwycili jurorów oraz publiczność swoją fantastyczną choreografią i dostali się do półfinału. Natalia brała także udział w nagraniach do Junior Eurovision Song Contest oraz w wielu pokazach. Swoje umiejętności prezentowała na przeróżnych scenach, m.in. na deskach Opery Narodowej oraz Teatru Wielkiego i Muzycznego w Łodzi. Jest również laureatką Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego.

Zespoły prowadzone przez Natalię Radtke

Otwarty Casting
Hip Hop
Łódź
Młodzież
Tak
All In Crew
Otwarty Casting
Hip Hop
Juniorzy
Łódź
Tak
All In Crew Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj